DOLAR 32,7154 % % 1.35
EURO 35,0066 % % 0.26
GRAM ALTIN 2.448,82 % % 2,42
ÇEYREK A. 4.003,82 % % 2,42
BITCOIN 66.325,99 % -0.563
SON DAKİKA
reklam
Google News

Intermari̇ne

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 20:25

Intermari̇ne

InterMarine, Güney Florida’nın önde gelen tekne satıcısı olarak uzun yıllardır kaliteli yeni ve kullanılmış tekneler konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Bayliner, Chaparral, Four Winns, Wellcraft, Belzona, Jeanneau Powerboats, Nuova Jolly RIB’ler ve Prestige Motor Yachts gibi sektörün önde gelen markalarının bayiliğini yapmaktan gurur duymaktayız. Ayrıca, Quick Gyro stabilizatörlerinin resmi satıcısı olarak da biliniriz.

Müşterilerimize hizmet vermeye kararlı olan InterMarine, tüm Güney Florida ve Karayipler’e hizmet sunmaktadır. Fort Lauderdale, Dania Beach, Jupiter ve N. Miami Beach’teki birden fazla lokasyonumuz, müşterilerimize hızlı ve verimli bir şekilde hizmet sunmak için stratejik olarak konumlandırılmıştır.

Eğitimli ve deneyimli satış ekibimiz ile endüstri sertifikalı teknisyenlerimiz, tüm denizcilik ihtiyaçlarınıza profesyonelce yanıt vermektedir. Amacımız sadece tekne satmak değil, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak ve onlara en iyi denizcilik deneyimini sunmaktır. Yıl boyunca, müşterilerimizle özel tekne gezileri düzenliyor ve onlarla teknecilik yaşam tarzını paylaşıyoruz.

Bir sonraki runabout, orta konsol, kruvazör veya yatınızı satın almak veya servis ihtiyaçlarınız için bizi ziyaret etmekten veya aramaktan çekinmeyin. InterMarine olarak, size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz ve denizcilik tutkunuzu paylaşmak için buradayız!

Boats Group